PRÁVE TERAZ: Dopravná nehoda na Bratislavskej ulici v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Práve v týchto chvíľach záchranné zložky zasahujú pri dopravnej nehode na ulici Bratislavskej, neďaleko čerpacej stanice Slovnaft.

Premávka je obmedzená v obidvoch smeroch a presmerovávaná je striedavo mobilným dopravným značením. Na mieste je polícia, jednotka HaZZ zo Serede a rýchla zdravotná pomoc. V mieste sa už tvoria kolóny čakajúcich áut.

Jazdite opatrne !!!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Ludia vysvetlite mi ako…..ako dokaze niekto na rovnej ceste naburat….nikdy toto nepochopim.

  2. Kamión zabrzdil samozrejme z 90 na 50 a bam auto si myslelo že pokračuje v 90 samozrejme v meste

  3. Ked tam lietaju hocijaký „kokoti“ Neraz ma tam ohrozil nejaký a dokonca sa tam vyjebal do krajnice. Dať sopliakovy silné auto čo tato kupil, a potom nevedia čo zo sebov. A to nehovorím o primityvoch čo na dialnici ide 90,a po meste ide 100 a natankovať vané za 10€ a vozí sa po meste dookola a vypeckovane kolotočariny 😆

  4. Sa točil kamión na svetelnej križovatke za plnej premávky… neni to len o sopliakoch, ľudom ebe z tejto doby

  5. To iste aj na shellke dopice, kokoti sa len otačat chodia a myslia si, že ked maju po tatinkovi feliciu su mafia a potom tankuju po 5€ a dievčata z nich tečú. Včera to iste, idem zo SHELL a odbačam do prava smer mesto, pozeram auto daleko tak som isiel, skurvenec isiel tak 100 a zacal na mna vytrubovat a obiehal ma a este mi padol aj faker. Vdaka bohu, ze som sa s chlapcom stretol v Šintave na benzinke 🙂 tam mu do reči už tak moc nebolo, pekny vecer

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články