Majiteľka poškodeného auta prosí o pomoc

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Práve nás kontaktovala majiteľka dnes poškodeného osobného auta. K poškodeniu malo prísť pred železničnou stanicou v Seredi.

Jej prosbu uverejňujeme:

„Prosím o pomoc pri objasnení dopravnej nehody nakolko vinnik z miesta odišiel. Nehoda sa stala na parkovisku pred železničnou stanicou. Kto by vedel poskytnút bližšie informácie nech volá dopravný inšpektorát Galanta tam je nehoda nahlásená. Za každé info a dolapenie vinnika. ďakujem“

Poznatky o vinníkovi je potrebné nahlásiť na tel. číslo  158.

Ďakujeme.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Odporúčam skupinu na fcb ak ste tam zaregistrovaná,alebo niekto z Vašich blízkych či rodiny Haka-Poškodené vozidlá/páchateľ neznámy
  Držím palce

 2. tohto národa nemá hraníc. Len “primitív “môže takto odísť ak spôsobí škodu na cudzom vozidle. Každý platí zo zákona poistenie. Stačí nechať za stieračom kontakt a vec je vybavená.
  Čistá katastrofa!!

 3. Tam su kopčeky tak šikovne vyriešene. Ale
  Podla mňa to nebolo osobne auto z tej skromnej fotky.

  To bol asi Naves z Kamionu a ani otom nevedel…

 4. S opravou laku viem pomôcť ale Klampiarčinu si treba najprv vybaviť… Facebook Matej Marcius.

 5. Vidám tam pravidelne parkovať taký valník patrí jednemu stavbárovi meno neviem len viem ze je vyšši a plechavý…. Možno to nejaké také auto škrklo

 6. Bólo prosim rada by som zistila kto to bol ak by ste bol taky ochotny a napisal mi na facebook pod menom Zuzana Jurčegová ďakujem

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -
x