Komu prospievajú hádky medzi Sulíkom a Matovičom?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Tlačová správa UNAS  a Asociácia Žltý Anjel Asistance24 /

ÚNIA Dopravcov Slovenska -UNAS a Asociácia Žltý Anjel Asistance24 vyzýva Ministra hospodárstva SR p. Sulíka, Ministra financií Sr p. Matoviča a Premiéra SR p. Hegera, aby začali okamžite riešiť pomoc pre Motoristov a zníženie cien PHM .

Nie je normálne , aby Vlády Maďarska , Poľska a dokonca Českej republiky našli spôsob, ako pomôcť Motoristom pri vysokej cene PHM a naši predstavitelia sa tvária, ako keby ani nežili na Slovensku.

Motoristická verejnosť má už plné zuby neustálych hádok a vydierania, ktoré prezentujú predstavitelia tejto Vlády SR. Miesto toho, aby riešili pomoc pre ľudí, tak sa vydierajú , kto bude riaditeľom PMÚ.

Vážení páni, koho toto zaujíma?

Doprava padá na ústa, ľudia si nevedia natankovať PHM , kvôli jej cene, ľudia neopravujú vozidlá lebo nemajú na to financie a Vás zaujímajú len vaše hádky.

Je najvyšší čas, aby ste s tým prestali a venovali sa ľuďom. Doprava Vám ročne prinesie cca 2 mld. EUR do rozpočtu a vy toto všetko ignorujete. Nevadí Vám , že sa neustále rozkráda Mýto a stratili sme 1,2 mld. EUR?

Zisky z Mýta sa rozkradli a nemáme za čo ani opraviť mosty, ktoré sú vo veľmi zlom stave .

Ľudia Vás volili, dali Vám dôveru a Vaša odpoveď? Kašlete na nich . Je veľká hanba čo robíte a sme z Vás totálne sklamaný.

Začnite niečo robiť s PHM a pomôžete všetkým ľuďom na SR. Prestaňte sa hádať, nikoho to už nezaujíma.

 

Vážení páni, vyzývame Vás, aby ste začali konečne pracovať pre národ Slovenskej republiky .

 

Stanislav Skala – predseda UNAS

Marián URGE- prezident AZAA24

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Musíte si uvedomiť,že táto vláda má obyvateľov v paži,to tzv.hádanie je,len divadielko,udržia sa do konca,lebo vedia,že už v živote sa tak nebudú mať dobre,ako sa majú teraz..amen

  2. Matelko má de facto len strednú školu. Málo na ministra financií. Zato zákernosť a pomstychtivosti má veľa!

  3. Veď predsa ich hnutie ma v názve “ obyčajní ľudia“. Banda ktorá sa dostala ku korytu bez totálneho vzdelania nás dnes tlačí do chudoby !

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -