Technické skúšky v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ema Valenčíková / Dňa 30.4. 2022 sa v CVČ, na Základnej škole Jána Amosa Komenského, po dlhšej dobe uskutočnili technické skúšky, získanie nových, vyšších technických stupňov.

Skúšky sa konali pod vedením Milana Rajského ml. a Ladislava Blahu. Zúčastnilo sa ich 17 našich cvičencov a 4 cvičenci z klubu Taekwon-Do Dan-Gun Kolíňany. Začali sme najvyššími technickými stupňami, kde Tamara Královičová a Ema Valenčíková úspešne skúšky zvládli a dosiahli 2.kup (červený pás). Pokračovali sme opäť úspešne nižšími technickými stupňami, kde skúšky zvládli Valéria Sárkányová, Adriana Kucejová a Alex Georgiev. Napokon prišiel rad na najnižšie technické stupne, kde páskovali Tatiana Janiková, Jana Kramárová, Alex Blaško, Miroslav Bohuš, Dominik Pulman, Filip Gála, Simona Gálová, Martin Herceg, Lila Boledičová, Timotej Palečka, David Velčický a Ivan Kuba. Všetci opäť technické skúšky zvládli.

Po technických skúškach sa konala aj malá súťaž, pre najnižšie technické stupne a deti. Keďže mnohí z nich sa k nám pridali počas pandémie, ešte nevedeli aké je to stáť v ringu. Doba súťažiam nepriala a nebolo kde nabrať takéto skúsenosti. Súťažilo sa v dvoch disciplínach a to TUL (technická zostava) a MATSOGI (sparing). Všetci účastníci si vyskúšali, aké je to postaviť sa do ringu, pociťovať stres, adrenalín, trému, strach, smútok z prehratých zápasov, ale aj radosť z vyhratých kôl a zo získaných bodov. Všetky deti bojovali naozaj statočne a s nadšením.

Gratulujeme všetkým k úspešnému zvládnutiu skúšok a deckám k ich prvým medailám. Sme na vás hrdí!

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články