Rekonštrukcia Podzámskej a Lipovej: dnes mesto začalo s frézovaním starých povrchov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MÚ a projektov mesta /

Miestne komunikácie na Podzámskej a Lipovej ulici dostanú nový asfaltobetónový povrch. Od stredy 11. mája sú v teréne ťažké mechanizmy, ktoré aktuálne odstraňujú prvú vrstvu starého povrchu na Podzámskej ulici. Po ukončení budú pokračovať Lipovou ulicou. Po obnove vozovky prídu na rad aj lokálny opravy obrubníkov na týchto uliciach a všetky práce budú podľa zmluvy ukončené do 3. augusta 2022.

Mesto prosí svojich občanov, aby neparkovali svoje vozidlá na predmetných komunikáciách počas rekonštrukcie (reálne nie sú nehnuteľnosti blokované, iba v nevyhnutne dlhom čase prác) a ďakuje obyvateľom za trpezlivosť a pochopenie počas celkovej rekonštrukcie.

 

foto: mš

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Šikovná firma ide im to jak po másle! Nie jak tý diletanti so zámockou dlažbou

  2. Chlapi vazne skvela praca, chcem vas za odmenu pozvat na borku s pivom.

    Stretko dnes o 1900 v Papuci.

    Dufam ze sa vidime.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články