Aby boli bližšie k lávke, porušujú predpisy. Policajti riešili na mieste až 34 vodičov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
KR PZ Trnava |MM|  Policajti vykonali včera kontrolu vodičov, ktorí zaparkovali neďaleko lávky v Hlohovci, pri supermarkete.
Až 34 vodičov porušilo parkovaním zákon.
Vodiči zaparkovali aj napriek tomu, že im to vyslovene dopravná značka v danom mieste zakazuje a do priestoru je možné vojsť len vozidlám, ktoré vykonávajú zásobovanie. Zároveň zaparkovali na verejnej zeleni a to v tzv. ochrannom pásme, ktoré upravuje zákon o vodách.
Policajné hliadky na mieste vyriešili 13 vodičov, ktorí sa práve snažili zaparkovať, alebo odchádzali z tohto miesta. Policajti im v zmysle zákona uložili na mieste blokovú pokutu. Ďalších 21 vozidiel, ktoré boli v čase kontroly bez prítomnosti vodiča resp. majiteľa auta, policajti oznámili a majiteľov vozidiel budeme riešiť formou objektívnej zodpovednosti.
V KONTROLÁCH BUDEME POKRAČOVAŤ
Upozorňujeme vodičov, aby aj napriek náročnej situácii, z dôvodu opravy mosta, neporušovali dopravné a iné predpisy. Policajné hliadky budú v nepravidelných intervaloch situáciu priebežne kontrolovať a v prípade, že zistíme opäť porušenie zákona, budeme postupovať podľa platných predpisov.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články