PRÁVE TERAZ: Havária za mostom ponad Váh -AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď/ Šintava – Práve v týchto chvíľach je na vjazde do Šintavy havária. V jazdnom pruhu v smere do Šintavy stojí poškodená dodávka.

Na mieste sa nachádza vozidlo správcu komunikácie a polícia.

Pozor, premávka je obmedzená a do druhého jazdného pruhu presmerováva dopravu hliadka OO PZ. Jazdite opatrne !

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR HaZZ Trnava

Dnes, 10. mája 2022, po 4. hodine rannej prišlo k dopravnej nehode osobného motorového vozidla a mikrobusu na Šintavskej ulici v Seredi, okres Galanta.

Vykonaným prieskumom hasičskej jednotky zo Serede bolo zistené, že v havarovaných vozidlách sa okrem vodičov nenachádzajú už žiadni cestujúci. Po zrážke prišlo k ťažkému zraneniu vodiča osobného vozidla, ktoré si vyžiadalo poskytnutie kardiopulmonálnej resuscitácie na obnovenie vitálnych funkcií.

Po odovzdaní osoby do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby boli na vozidlách vykonané protipožiarne opatrenia. Počas udalosti bola cestná komunikácia neprejazdná v jednom pruhu.

 

foto: HaZZ
foto: HaZZ

– – –

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -