Hlásenie zo Smeťobrania 4: Fándlyho, Niklová, Vonkajší rad, Mlynárska, D. Štúra, Cukrovarská sú vyčistené! Ďakujeme žiakom zo ZŠ J. Fándlyho

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MÚ a projektov mesta / 6 MÁJ 2022

Zelená škola Juraja Fándlyho vyhlásila pri príležitosti medzinárodného Dňa Zeme svoj vlastný Týždeň Zeme. Počas neho sa pedagógovia a žiaci viac venovali ekologickým témam: vysiali kvetinovú lúku a bylinky, nepili balené nápoje, zažili deň s ovocinárom, osadili vlastnoručne vyrobené búdky pre vtáčiky. Hovorili o slnečnej energii a zapojili sa aj do výzvy mesta s názvom Smeťobranie.

Žiaci školy si vzali pod palec vyzbieranie odpadkov v celom okolí svojej budovy, vyčistili Fándyho sídlisko, Niklovú ulicu, Vonkajší rad, ulicu a ihrisko na D. Štúra, okolie tržnice, Mlynársku ulicu a prírodu pri Váhu. V teréne bolo 223 detí a odpadmi naplnili vyše 20 vriec.

Do očisty mesta sa môže zapojiť ktokoľvek a kedykoľvek. Mesto dobrovoľníkom zabezpečí vrecia, rukavice a zabezpečí odvoz naplnených vriec z miest, ktoré budú nahlásené.

Mesto Sereď ďakuje všetkým dobrovoľníkom za spoluprácu, pochopenie a nadšenie! 

Viac informácií na smetobranie@sered.sk.

foto: ZŠ J. Fándlyho

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. tak, bordelári – môžete zase začať odhadzovať smeti pod seba – však niekto to po vás uprace

  2. a technicke sluzby co robia?neplatime dane aj za udrziavanie mesta v cistote?ak by sa nejake dieta pichlo na injekcnej striekacke ,rad by som videl co by kompetentny robili.

  3. no co by robili, dali by mu pokutu za sirenie nakazlivej choroby. co sa ma co hrat s ihlami.

  4. Ty dvaja robotníci čo upratujú to nestihnú aj keby makali 24 h dene ale tých 100 úradníkovi no to možná že stíhly keď budú upratovať To je tak keď je pánska vláda a na jedného robotníka 10 úradníkov

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články