Míľa pre mamu 2022

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Druhá májová nedeľa už tradične na celom Slovensku patrí oslave Dňa matiek. V mnohých mestách sa pri tejto príležitosti organizujú kultúrno-spoločenské podujatia venované všetkým rodinám pod názvom: Míľa pre mamu. Cieľom je vzdať úctu všetkým ženám – mamám, krstným mamám či starým mamám. Ide o kampaň konanú pod záštitou Únie materských centier a organizuje sa nepretržite už od roku 2004.

„Tešíme sa, že po dvoch rokoch rôznych epidemických obmedzení prechádza opäť život do normálnych koľají, že môžeme stretnúť starých známych práve na podujatí Míľa pre mamu. Tešíme sa, že môžeme byť spolu,“ povedala Daniela Konečná, riaditeľka Únie materských centier

V Seredi sa najväčšia oslava Dňa matiek konala 7. mája 2022 v mestskom amfiteátri. Posolstvom rodinného podujatia bolo aspoň na jeden deň v roku povýšiť materstvo na najvyššiu hodnotu v spoločnosti. Organizátor OZ Hudram v spolupráci s mestom Sereď tento rok pripravili podujatie v komornejšom duchu, no nič to neubralo na jeho atraktívnosti. Počas popoludnia bol pre deti pripravený rôznorodý program, ktorý niesol prívlastok „vesmírny“. Na pódiu vystúpila kapela HUDBA Z MARSU, o dobrú náladu sa postarali ŠAŠO BAŠO A PIPI, no a malí návštevníci sa mohli zúčastniť vesmírnych súťaží. Celkom na oslavu Dňa matiek v Seredi  prišlo 749 registrovaných účastníkov.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články