Vyjadrenie vicepremiérky Veroniky Remišovej k Svetovému dňu slobody tlače

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

„Dnešný deň patrí  všetkým odvážnym a poctivým novinárom, ktorí odkrývajú pravdu, prinášajú užitočné informácie, nastoľujú otázky, ktoré nás posúvajú k dobru a neraz pri svojej misii tiež nasadzujú svoje zdravie a životy. Tento deň patrí pamiatke Jána Kuciaka, ktorý za to, že ukázal v plnej nahote mafiánske praktiky politikov a oligarchov, zaplatil najvyššiu daň.

Sloboda tlače je jedným zo základných pilierov slobodnej spoločnosti. Musíme byť však  v strehu, lebo dnes sa za slobodou slova veľakrát skrýva účelová manipulácia, klamstvo, propaganda a nenávisť. Preto boj za slobodu slova nemôžeme nikdy vzdať, ale musíme chrániť jej podstatu. A tou sú pravda a fakty“.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. All for Ján.a Maca.Toto sa určite len tak nedá.Kocner,Zuzana.. Sabo. Všetci sú vyny.Je to úplne vidno.Priznali sa niektorý,A TY hlavný budú zatĺkať.Treba zavret takú zgerbu Slovenska.Zmrdi zazobany.

 2. Cenzuruju sa tu media a cenzuruju sa tu nazory. A tato sliepka bez hanby trepe same hlúposti. No mozno toto otvori oči kazdemu.

  https

 3. ty jeblinka 2%,o akej slobode tlace tu taras,chcete vypinat internet ako kim-con,cenzurovat FACEBOOK,ktorych novinarov mas na mysli ?ty chudina,vsetci do jedneho budu carbat a tarat ako im sef rozkaze,skusil to JULIANE ASSANGE,uz je 1119 dni zatvoreny,tak o com to tu meles si sprostejsia ako deti v specialnej skole, a blbeckovia ti budu fandit a pritakavat.

 4. Odkedy je na Slovensku sloboda tlače ? Teda to sa dozvedám veci… ani Miloš si tu nepíše čo chce ale čo mu chlebodarci nadiktujú !

 5. jasne ty tupec. aj teraz stal nad tebou s devinou v ruke a spolu s chlebodarcami ta prinutil vyblvat tento zvratok. pane vezmi si ho, chudobneho duchom.

 6. Počuj ty dement. Ty musíš byť riadne odporný,neznášanlivý,hnusný a zákerný človek. Teda ak si človekom. Furt tu na mňa kydáš a očividne sa osobne poznáme. Toľkú faloš som v živote nevidel ! To si určite ty čo mi pred jedným obchodom pokazil bicy,že ?

 7. pre Anonym 5. mája 2022, 6:17, ako tak citam chudobny duchom si tu akurat ty, a to ze zelas druhemu smrt, … to sa ti vrati kamarat …

 8. uz sa mi to vratilo, blb ma nazval kamaratom. toto nerozchodim.
  daniel, mas smolu, nepoznam ta a dufam, ze ani nespoznam. teda, pokial mi to chlebodarca neprikaze.

 9. Nikdy a nikde som ťa kamarátom nenazval ! To by mi tamten hore neodpustil a ja sám by som takého neukojeného úchyláka nechcel za kamaráta. Viac ti nič nenapíšem. Nie si hoden mojej pozornosti. Si ľudský odpad ,nič viac !

 10. nie som hoden… a predsa reagujes. mmch. ta prva veta nepatri tebe. vidis, zas sa uchylujes k ukajaniu. si tym znamy.

 11. Pravda a fakty. A ktoré slovenské médium alebo novinári ho prinášajú? Každý hodí do éteru čo pasuje. Aby ľudia mali novinárov v úcte by museli byť nestranní a objektívni. A to drvivá väčšina nie je. Česť výnimkám.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články