S nožom prepadol pumpu v Horných Salibách. Za 650 Eur mu hrozí až 10 rokov basy – VIDEO

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Galantská polícia vyšetruje zločin lúpeže na čerpacej stanici v Horných Salibách.

Maskovaný muž v respirátore najskôr obehol okolo pumpy a nakoniec v stredu, krátko po 21.00 h vbehol s nožom v ruke do predajne.

Ženu pod hrozbou násilia vyzval, aby mu dala všetky peniaze. Keď mu oznámila, že peniaze nemá, prehľadal všetky zásuvky a zobral z kasy hotovosť. Z miesta činu si za pár minút odniesol 650 eur v hotovosti. Pri lúpeži k zraneniu 64 ročnej ženy nedošlo.

POMÔŽTE NÁM S IDENTIFIKÁCIOU MUŽA

Policajní operatívci ihneď preverili viaceré informácie k podozrivému mužovi a zaistili kamerové záznamy. Doposiaľ sa však osobu nepodarilo jednoznačne identifikovať.
Polícia preto žiada o pomoc ľudí.

- Inzercia -

Ak ste na záberoch osobu spoznali, príp. ste muža krátko pred lúpežou, 20. 4. videli, akékoľvek informácie k osobe nám pomôžu osobu odstíhať a objasniť zločin lúpeže.
Kontaktovať nás môžete na bezplatné číslo 158, alebo do súkromnej správy na messenger polícia SR-trnavský kraj.

Mužovi môže hroziť za prepad pumpy strata slobody až na 10 rokov.

Ďakujeme za pomoc.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Je tam milión feťákov a dílerov tak potrebujú peniaze a o nich polícia vie ale sú chránený ešte zatiaľ funguje naši ľudia v Galante neexistuje heslo padni komu padni

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články