Pri cyklotrase v Dolnej Strede pribudla solárna nabíjacia stanica

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Skvelú informáciu pre cyklistov dnes priniesol Erik Štefanek, administrátor skupiny Udržateľná mobilita pre Sereď:

„V rámci projektu „Ovocné zastávky na cyklotrase III.‐ solárna eko dobíjacia stanica“ pribudla pri cyklotrase v Dolnej Strede takáto parádna vec – solárna nabíjacia stanica pre e-bicykle či mobily aj s možnosťou dofúkať pneumatiky“.

Veríme, že solárna nabíjacia stanica bude cyklistom dlho slúžiť a vybitie batérie počas bicyklovania ich už len tak nezaskočí.

 

zdroj: Udržateľná mobilita pre Sereď, Fb

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Super bratia z osadi mozu natiahnut kable a kukat zadarmo tv! Veď slnko je zadarmo nie? A zrkadla to zmenia na elektriku. Už len jedna otázka utiahne to aj karbobrúsku?

  2. Všetko pekné. Ale prečo je návod na obsluhu v češtine.ti vole. V Čechách asi nenájdete návod v slovenčine. Bi nerozumeli.

  3. Tiez nechapem tuto nostalgiu za Ceskom. 30 rokov po rozdeleni. Ten navod mal byt okamzite prelozeny do uradneho jazyka. Inak hrozi nebezpecenstvo urazu pri nespravnom pouzivani.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články