Flora Fest a kultúrny program na Námestí slobody

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mesto Sereď v spolupráci s Domom kultúry zorganizovali aj v tomto roku na Námestí slobody tradičný Flora fest spojený s kultúrnym podujatím. Námestie v dňoch 30. apríla a 1. mája zaplavili krásne kvety, okrasné dreviny, bylinky, stromčeky a ľudová tvorba. Víkend si prišlo vychutnať množstvo návštevníkov, ktorí neodolali krásnemu počasiu, dobrému jedlu a kultúrnemu programu.

V sobotu sa predviedla tanečná skupina a Company S, neskôr sa o dobrú náladu postarala dychová hudba Bučkovanka. V poobedňajších hodinách bola pre deti pripravená divadelná rozprávka a svoju one women show predviedla Janessa. Nedeľu odštartovala dychová hudba Hrnčarované a bodku na záver prvomájového dňa dala hudobná skupina Vrbovskí víťazi, ktorá vzbudila azda najväčší záujem. Ide o skupinu, ktorá hrá vlastný hudobný štýl tzv. priemyselný folklór. Každú pieseň hrajú na iných doma vyrobených hudobných nástrojoch, zhotovených zásadne iba z umelohmotných rúr, hadíc, plastových fliaš či starého vysávača. Vtipné a zábavné vystúpenie ukončilo tohtoročný Flora fest, ktorý po dlhšom čase priniesol kultúrne vyžitie obyvateľom mesta.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články