V hlavnej úlohe: Čerstvé hlavičky

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Obchodný reťazec Kaufland aj tento rok spustil projekt pod názvom Čerstvé hlavičky. Cieľom je dostať medzi deti viac ovocia a zeleniny. Vďaka pravidelnej dávke vyváženej stravy sú deti zdravšie a viac im to myslí. V štvrtom ročníku projektu spoločnosti Kaufland po novom súťažia okrem škôl aj škôlky. Tento rok sa prihlásilo 278 základných a 385 materských škôl. Zo Serede sa o šťastie pokúšajú obe materské školy : MŠ D.Štúra a MŠ Komenského.

Ako informuje spoločnosť Kaufland na čerstvosti a kvalite ovocia a zeleniny ponúkaných vo svojich predajniach si dávajú záležať. Zohrávajú významnú rolu v jedálničku každého človeka a majú veľký vplyv na vývoj detského organizmu. Zabezpečiť ich pravidelný prísun však nemusí byť pre každého rodiča jednoduché. Preto sa spoločnosť Kaufland rozhodla podať pomocnú ruku. Veď ovocie a zelenina majú vo výžive detí svoje nezastupiteľné miesto. Obsahujú veľa vitamínov, minerálnych látok, vlákniny a ďalších dôležitých zložiek, ktoré pozitívne ovplyvňujú imunitný systém, telesnú a duševnú kondíciu a sú výborným zdrojom energie.

O tom, ktorá zo seredských škôlok získa ovocie a zeleninu môžete rozhodnúť aj vy. Hlasovanie prebieha na webstránke www.cerstvehlavicky.sk prostredníctvom registrácie pokladničného bloku z nákupu v ktorejkoľvek predajni Kauflandu. Súťaž prebieha v dňoch od 28. apríla do 1. júna 2022 a hlasovať sa môže iba jedenkrát denne.

Podmienky hlasovania ostávajú oproti minulému roku nezmenené. Ako Kaufland uvádza vo výslednom poradí škôl a škôlok bude zohľadnená aj ich veľkosť. Celkový počet hlasov, pridelený zaregistrovanej škole alebo škôlke, sa vydelí počtom detí alebo žiakov a vynásobí číslom 1000. Tento spôsob zabezpečuje každej škole a škôlke bez ohľadu na jej veľkosť rovnaké podmienky v súťaži. Víťazné školy alebo škôlky dostanú počas školského roka 2022/2023 od svojej partnerskej predajne nádielku čerstvého ovocia alebo zeleniny každý týždeň.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Predchádzajúci článokDeň Zeme v materskej škole
Ďalší článokK TVRDENIAM OBVINENÉHO R. F.

Ďalšie články

- Inzercia -