Seredčania navštívili najfarebnejšiu a najvoňavejšiu výstavu na Slovensku

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Na výstavu Gardénia v Nitre zavíta každý rok tisíce návštevníkov. Na túto najfarebnejšiu a najvoňavejšiu výstavu na Slovensku pravidelne organizujú zájazd aj členovia Denného centra pre seniorov v Seredi. Po pandemickej prestávke bol záujem o návštevu 24. ročníka výstavy obrovský a do Nitry boli vypravené až dva plné autobusy. Na Gardénii sa návštevníci mohli pokochať veľkým množstvom kvetov, kríkov, stromčekov, zastúpenie na výstave mali aj grily, skleníky, altánky, záhradné domčeky, bazény, vírivky a ďalšie záhradné príslušenstvo. Súčasťou boli aj odborníci, ktorí poskytli rady na pestovanie kaktusov, exotických rastlín, kvetín, drevín či skalničiek.
Ružena Scherhauferová z denného centra charakterizovala výstavu ako paletu krásy, nežnosti a vône kvetín od výmyslu sveta. Farebná záplava kvetín s teplými lúčmi jarného slnka bola pre všetkých pohladením oka aj duše. Mnohí odchádzali domov s rastlinkami, ktoré im budú zdobiť záhradky alebo okenné parapety.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články