Deň Zeme v materskej škole

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Každý rok je 22. apríl Dňom Zeme a pripomínajú si ho milióny ľudí na svete. Pri tejto príležitosti sa na školách a škôlkach v Seredi konajú aktivity, ktoré rozširujú poznatky detí v oblasti environmentálnej výchovy. V MŠ D. Štúra blok A sa do osláv Dňa Zeme zapojili všetci zamestnanci, deti aj viacerí ochotní rodičia. Program bol zostavený tak, aby nielen zaujal ale aj poučil. Učiteľka Lenka Václavová uviedla: „ Rodičia s deťmi priniesli rôzne kvety a dekorácie na vznik krajších priestranstiev v okolí MŠ. Pani učiteľky s deťmi vyčistili školský dvor aj okolie od nájdených smetí. Zamestnanci s deťmi pripravili pôdu a spoločne vysádzali rastlinky, kríky a umiestňovali aj drobné dekorácie.“

Aktivita nadchla nielen deti ale aj dospelých. Cieľom takýchto akcií, je už od malička rozvíjať u detí kladný vzťah k prírode a zveľaďovaniu životného prostredia okolo seba. „Radosť v očiach detí po vykonanej práce bola jedinečná a krásna. Veď naša planéta je jediný domov, ktorý máme a je potrebné, aby sme sa do jej obnovy a ochrany zapojili všetci a snahou všetkých bolo u detí prejavovať záujem, veď aj malý krôčik každého z nás zmôže veľkú vec, „ povedala na záver učiteľka Václavová.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články