Megalavička už aj v Pate

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Lavičky obrích rozmerov sa stali na Slovensku vyhľadávanou turistickou atrakciou. Známa je napríklad lavička v Kláštore pod Znievom či v Oravskej Polhore a najnovšie takáto atrakcia vyrástla aj v obci Skýcov v okrese Zlaté Moravce. No a úplne najnovšia megalavička dnes vyrástla v extraviláne obce Pata. Jej výška je 2,5 metra, dĺžka 5 metrov a šírka sediska je 1 meter. Lavičku zhotovil a pomocou zamestnancov obecného úradu postavil občan Paty Peter Novák. Na otázku, prečo takáto megalavička nám odpovedal:

Pata má veľmi málo atraktívnych miest, ktoré by prilákali návštevníkov. Počul som už o takýchto atrakciách a prechádzkou prírodou som sa z vyvýšeného miesta pozeral na našu obec a vtedy som si zaumienil, že na takomto mieste postavím aj ja obrovskú lavičku.“

Skvelý nápad sa dnes stal skutočnosťou. Obria lavička môže byť výborné miesto oddychu, ideálne pre výlet s deťmi. Na tomto mieste sa z vás v okamihu stanú malí škriatkovia vo veľkom svete. Vďaka skvelému nápadu môže byť aj miestom, kde môžeme relaxovať, pokochať sa výhľadom na obec a okolie, alebo si tu jednoducho prečítať knihu, či spraviť piknik s priateľmi. Môžu ju využiť napríklad aj novomanželia na svadobné fotenie.

Ako lavičku nájdete? Keď pôjdete z Paty smerom na Nitru po starej ceste, za obcou odbočíte doľava na „Borody“ a asi po 500 metroch už megalavičku uvidíte.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Palec hore pre lavičku.
  Palec dole pre toho kto sa snaží aj tuto podsuvať klamstvá tym, ktori nevedia ako je to s finacovaním aj sportu.
  ALE HLAVNE VĎAKA AJ ZA TÚTO LAVIČKU. Kto chce vidieť, vidí aj pozitívne.

 2. V lete nás čaká tretia vlna zdražovania behom 1/2 roka,tak si vyleziem na tú lavičku a budem sa pozerať,kde sa idem pásť.

 3. Majsterko si šikovný ako volakedy. Len dufam ze si tam dal vsetky skrutky! Či aj doma sa zídu?

 4. Aj ja si to myslim,ze ju podpalia nuz dneska je taka doba nic nevydrží večne.Alebo bude polamana.chlapci akoze nehnevajte sa len robotu ste si narobili.budete to tam stale chodit opravovat?,ked ju vagabunti nejaki budu stale tu lavicku týrať?

 5. Márian už nadaval čo kto dovolil mojom chotary toto nám na fotbalik neprispeje starosta (centi) 😂máte zábavu netreba to prehrať z ciganskej sobotu do kasicky a nie po vackoch a k tej ciganskej šalát a cibuľku suché sa to nedá žrat

 6. Dig sak starosta co dostal dotacie pocas covid oblbu, tak to nedal zamestnancom. Ale islo na nakup hrncou do kuchyne, aj tu urcite spravil oj*ebaka.

 7. Krásne drevo dnes večer tak okolo 23:00 tam pôjdem potrebujem urobiť prístrešok na bicykle 💪

 8. Netreba chodiť do herne automaty magat a jebat aj váš patansky futbal dobre robí starosta ze vám to nesponzoruje a môžte u kuklovej ohovárať a búchať si hlavy o stôl 🙂 nemajte hlavu smútku 😉

 9. Haha tomu ver furt je v herny v Šáli potom plače ze nemá na kofolu 🙉🙉

 10. a pokál sa rozhonnú, že hu sprzná, tak nech si zatnú trýsku do oného.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články