V dvoch dohrávaných zápasoch finálovej skupiny Starších žiakov U15 boli úspešnejší hráči Serede

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

1. liga Starší žiaci U15 – skupina GOLD

Streda 20.4.2022

Zápas č. G15

BK Lokomotíva Sereď – MBA Prievidza 73:54 (25:11, 39:29, 60:40)

Vranovič 22 (TH 3/3, 1 trojka), Majerník 14, Vranka 12 (10 doskočených lôpt), Kiss 12 (7 získaných lôpt a 7 asistencii), Harčár 6, Vlkovič 3 (1 trojka), Urbánek 2, Zlocha 2 (7 získaných lôpt). Trestné hody družstvo 3/3, 2 trojky.

Zápas č. G71

BK Lokomotíva Sereď – MBA Prievidza 75:69 (33:18, 40:32, 60:49)

Vranovič 20 (TH 1/0, 2 trojky), Vranka 14 (3/1, 1 trojka), Kiss 9 (1 trojka, 6 získaných lôpt a 8 asistencii), Majerník 8, Hrubý 7 (6/2, 1 trojka), Mizerík 6, Zlocha 5 (2/1), Harčár 4, Urbánek 2. Trestné hody družstvo 12/4, 5 trojok.

V dohrávaných dvoch stretnutiach finálovej skupiny sme hostili v ŠH Sokolovňa družstvo MBA Prievidza. Po vynikajúcom zápase z minulého týždňa v Prievidzi sa čakal opäť kvalitný rýchly basketbal. V prvom zápase družstvá splnili všetky kritériá tejto vekovej kategórie a domáci po fantastickom úvode 14:1 vyhrávali počas celého stretnutia. Súper im samozrejme nedaroval nič zadarmo a trestal každú stratu koncentrácie alebo poľavenia. Výbornými výkonmi sa zaskveli tradičné opory domácich. Pochvalu si zaslúži najviac motor domáceho družstva Tomáš Kiss a výborne hrajúci Adam Vranka. Na ihrisku sa v závere predstavili na oboch stranách všetci hráči, v tejto fáze treba pochváliť najmä Jančiho Mizeríka.

V druhom zápase obidve družstvá nepoľavili v intenzite a snažili sa hrať rýchly basketbal s jednoduchými zakončeniami. Efektnými smečmi sa blysli Majerník s Vranovičom, hru rozumne riadili Zlocha s Kissom a aj v tomto zápase výborne zahral Adam Vranka. Pochváliť však treba aj Mateja Harčára a Jančiho Hrubého s „Cipom“ Vlkovičom, ktorí prispeli svojim prístupom k dobrej úrovni zápasu.

V posledných zápasoch finálovej celoslovenskej skupiny sa predstavia naši hráči v ŠH Sokolovňa v sobotu 30.4. o 14:00 s družstvom RIM Basket Košice, v nedeľu 1.5. o 10:00 s družstvom BA Čaňa a v stredu 4.5. o 17:00 s jasným favoritom na tohtoročný titul, MŠK BK Žiar nad Hronom.

Po týchto zápasoch by mal byť definitívne jasný náš prvý súper vo štvrťfinále Majstrovstiev Slovenska, ktoré sa odohrajú začiatkom júna.

Tréner: Jozef Ištok

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články