Basketbalové zápasy na ihriskách súperov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

BK Lokomotíva Sereď / V ďalšom dvojzápase finálovej skupiny GOLD, ktorá bude začiatkom júna bojovať o titul majstra Slovenska, nastúpili naši obhajcovia trofeje v dvoch zápasoch na ihriskách súperov.

1. liga Starší žiaci U15

Sobota 9.4.2022

Zápas č. G99

MŠK BK Žiar nad Hronom – BK Lokomotíva Sereď 95:51 (17:21, 47:33, 74:38)

Vranovič 13 (TH 8/3), Kiss 11 (1 trojka), Vranka 10 (4/1, 1 trojka), Écsi 4, Harčár 3 (2/1), Hrubý 3 (2/1), Zlocha 3 (1 trojka), Mikuš 2 (2/2), Vlkovič 2.
Trestné hody družstvo 18/8, 3 trojky.

V prvom zápase, v Žiari nad Hronom, sme videli do 22-minúty basketbal, ktorý sa hral vo vysokej intenzite, ale charakterizovalo ho taktiež množstvo nepresností na jednej, druhej a tak isto aj tretej strane. S pribúdajúcimi minútami sa zvyšovala nervozita rovnako ako na ihrisku, tak aj v hľadisku. Od 22-minúty, po výraznom prestriedaní našich hráčov, súper spravil rozhodujúci náskok a v poslednej štvrtine sa zápas prakticky len dohrával. Žiarskym mladíkom treba poblahoželať k výbornému výkonu a ich súčasná forma potvrdzuje, že slová o získaní tohtoročného majstrovského titulu nie sú náhodné. Naopak naši hráči potrebujú čo najviac spoločných tréningov, ak chceme konkurovať takto kvalitným družstvám.

Nedeľa 10.4.2022

Zápas č. G103

MBA Prievidza – BK Lokomotíva Sereď 84:94 (27:19, 36:46, 61:65)

Vranovič 35 (TH 15/9, 10 získaných faulov a 11 doskočených lôpt), Kiss 22 (9/8, 6 získaných faulov, 10 doskočených a 7 získaných lôpt), Zlocha 16 (2/1, 1 trojka, 8 doskočených lôpt) Vranka 10 (2/0), Mizerík, 5 (2/1), Vlkovič 4, Hrubý 2 (2/2).
Trestné hody družstvo 32/21, 1 trojka.

V nedeľňajšom zápase nastúpili minuloroční semifinalisti opäť vo veľmi kvalitnom zápase, kde si nedarovali ani centimeter na ihrisku. Obrovským pozitívom v tomto meraní síl bol fakt, že celý zápas sa hrali celoplošné osobné obrany 1 na 1, prakticky bez clonenia, s využívaním hernej kombinácie hoď a bež, takže diváci aj samotní aktéri mali možnosť vidieť výborný basketbal. Z nášho pohľadu to bol najlepší basketbalový herný výkon v tejto sezóne a pochváliť treba celé družstvo. V zápase sme mohli vidieť taktiež množstvo rozohraných súbojov (Vranovič – Giakas, Zlocha – Hlinka, Vranka – Vatrt). Každý jeden z nich mal vysokú kvalitu a nádherné bolo, že obidvaja tréneri dali všetkým hráčom voľnú ruku a nezväzovali ich do herných systémov.

Najbližšie zápasy odohrajú naši hráči už v stredu 20.4.2022 o 16:45 v dvoch dohrávkach v ŠH Sokolovňa, kde Vás všetkých srdečne pozývame.

Tréner: Jozef Ištok

zdroj: BK Lokomotíva Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články