AKTUÁLNE: Nehoda na R1 znovu zablokovala Sereď

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Polícia dokumentuje dopravnú nehodu na rýchlostnej komunikácii R1 pri Dolnej Strede v smere do Nitry. V ľavom pruhu sa mali zraziť tri osobné autá.

Počítajte s výrazným zdržaním. Doprava je odklonená cez centrum mesta Sereď, kolóny siahajúce prakticky až po zjazd z R1 na Trnavskú ulicu.

Kolóny v meste z R1 sú dnes prakticky po celý deň, no v súčasnej dobe je mesto vyslovene zablokované tranzitujúcou dopravou.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Lepšie by bolo keby to nevydržal (samozrejme bez ujmy na zdraví) aspoň by sa konečne rozbehli práce (možno)

  2. To by nepomohlo, bol by odstavený niekoľko mesiacov či rokov tak či tak, tam sa musí stat nejaké nešťastie aby sa to pohlo a čo sa čoskoro určite stane, nie že by som to prial ale predsa to nieje sranda, nieje to cesta ale most padnúť s takej výšky je dosť… ale však predsa kompetentný vedia však 😉

  3. Inak keby si požičali euro palety zo stavmatu a podložili by pod ten most tak by opäť bol v plnej sile a znovu by mohli truckeri chodiť po jeho vozovke

  4. Zaujímavé, že títo “polnoční” prispievatalia pod každý článok sú všetko antivaxery, antiukrajinci, proputinovci, antivládni, antiprezidentskí, antiUsa, antizápadniari a nostalgickí vyznavači čias komunizmu a ešte tieto svoje sračky serú aj pod článok o nehode na R1. Chudáci, musia mať veľmi ťažký život.

  5. Pre Anonym 14. apríla 2022, 22:20
    toto hádam nemyslíš vážne ? Radšej vyhladaj odbornú pomoc.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články