Študent Gymnázia Vojtecha Mihálika sa stal víťazom celoštátneho kola olympiády v anglickom jazyku

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

B. Renáčová   /12 APR 2022/   Dňa 24.marca 2022 náš maturant, študent oktávy Adam Kabrhel, obsadil nádherné 1. miesto v celoštátnom kole olympiády v anglickom jazyku.  Počas  ôsmich rokov na našom gymnáziu sa Adamove meno pravidelne objavovalo v zozname súťažiacich a úspešných riešiteľov olympiády, dosahoval v nej výborné výsledky na úrovni okresných i krajských kôl. Jeho prvenstvo v tejto jazykovej súťaži je tak pomyselnou bodkou za rokmi štúdia, osobného úsilia a cieľavedomej práce. Z vlastnej skúsenosti a spoločných hodín angličtiny viem, že jeho testové zručnosti v oblasti gramatiky, slovnej zásoby, čítania a počúvania s porozumením boli vždy na mimoriadnej úrovni, čo aj preukázal v celoštátnom kole, kde bodovo predbehol a ďaleko prevýšil žiakov z ostatných stredných škôl. Adam však nezaostáva ani v rozprávaní, jeho verbálny prejav a jazykové zručnosti sú na vysokej úrovni a pohotovo sa vie po anglicky vyjadriť na akúkoľvek tému, a to v tvrdej celoštátnej konkurencii najlepších angličtinárov na Slovensku.

No nesmiem zabudnúť vyzdvihnúť i jeho prívetivú skromnú povahu, cieľavedomosť a ochotnú pomoc v rámci školských aktivít, akou bola napríklad každoročná príprava grafického dizajnu plagátov na rôzne  aktivity nášho gymnázia. Som veľmi hrdá a vďačná, že nám Adam priniesol víťazstvo a verím, že sa mu minimálne tak dobre bude dariť i na vysokej škole.

Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy a blahoželáme k tomuto výraznému úspechu!

 

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články