„Pre deti“

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Vrahovia detí: „Stále sme nevymysleli slovo na zabíjanie detí. Každý jazyk by mal mať také slovo. Malo by znieť tak strašne, že už pri jeho vyslovení by sa označení vrahovia detí navždy vyčlenili z ľudskej spoločnosti. Ostali by s biľagom na čele napospas vlkom, podobne ako vydedenci – muži bez cti. Takí, ktorých dávno pred našimi múdrymi časmi preklial Lekov kánon“. (BALKAN BLUES)

Barbari na posla smrti napísali – Pre deti. Áno, môžu sa modliť aj so svojim patriarchom koľko chcú – duchom sú tisíc rokov vzadu, v barbarskej horde nájazdníkov. Vrahovia detí.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. to bude asi len motorova cast rakety, ktora sa oddeluje a nasledne padne na zem nie? a aj tak pochybujem, ze by boli rusi taki tupi, aby nieco take pisali na rakety…a to o nich nemam kladnu mienku…ono je to normalne, ze sa propaganda siri z kazdej strany, len niektore veci su dost prestrelene, tak aby sa este nestalo ze si ludia budu podobne veci spajat s nedoverou v Ukrajinu..

 2. Ja tam vidím napísané „ZA“ deti a nie „PRE“ deti…
  Raketa dopadla,teda aspom nejaká jej časť a potom pribehol nejaký šikovný Ukajinec a namaľoval to tam… celkom jednoduché.

 3. Je to prvý stupeň rakety Točka U, ktorú používa ukrajinská armáda. Rusko tento systém nahradilo pred 15. rokmi systémom Iskander.

 4. Už 5. marca v Bielorusku zaznamenali presun vypúšťacích zariadení rakiet Točka-U ruskej armády k hraniciam s Ukrajinou.

  O deň neskôr investigatívna organizácia Conflict Intelligence Team ukázala, že ruská armáda naďalej používa tieto zastarané rakety, hoci ich väčšinou už vymenila za moderné rakety Iskander.

  Na sociálnych sieťach sa tiež objavili zábery vypúšťacích vozidiel Točka-U s bielymi písmenami V, čo je jeden z taktických znakov, ktoré používajú ruské jednotky zúčastňujúce sa invázie na Ukrajinu.

 5. Nie každé rakety explóziu.Ked sú niekoľko rokov v sklade.Chvala Bohu.To sú niektoré Ruske rakety.Putin chcel Ukrajinu,ale nedarí sa mu to.Hlada ďalší strategický plán ako to spraviť.Aj s tými jeho kecmi co Rusi vôbec nevedia…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -