Železniční policajti zachránili muža z koľajiska

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajti zabránili tragédii. Oznam o osobe v koľajisku nebol žart.

V piatok, 1. apríla ráno zachraňovali železniční policajti ppráp. Peter a nstržm. Kristína muža v ťažkej životnej situácii.

Na železničnú políciu v Trnave oznámil pracovník Centra riadenia dopravy, že v koľajisku na prvom nástupišti leží neznáma osoba. Do dvoch minút od vyslania bola na mieste policajná hliadka, ktorá muža dostala do bezpečnej vzdialenosti od koľají. Policajtom sa s mužom len veľmi ťažko nadväzovala komunikácia. Napriek tomu sa s ním neustále snažili rozprávať a až do príchodu záchranárov muža upokojovali. Privolaná RZP si ho po pár minútach prevzala do opatery a bez viditeľných zranení ho previezla do nemocnice.

Vzhľadom na citlivosť prípadu nemôžeme poskytnúť žiadne bližšie informácie.

Ďakujeme kolegom za pomoc mužovi, ktorý to v danej chvíli naozaj potreboval.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články