„Dnes ste, Maťka a Janko mohli ako ja na tejto fotke Martinku, držať svoje dieťatko. Bohužiaľ, už sa toho nikdy nedožijeme.“

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Dobrý deň,
písal sa 03. apríl 1990 a k nám prišla veľká radosť. Narodila sa nám po prvom synovi malá, kučeravá a blonďatá Martinka.
Už od mala bola veľmi šikovná a inteligentná. Ako malé dieťa rozumela viac politike a aktuálnemu dianiu ako my, dospelí. Bola veľmi bystrá a pohotová. Vedela zareagovať na všetko, čo sa okolo nej dialo. Ako každé malé dieťa začala chodiť do škôlky a školy. Už v októbri v prvom ročníku vedela čítať. Nikdy s ňou neboli žiadne problémy, robila nám veľkú radosť. Vždy zvládla všetko sama, a ešte stihla pomôcť aj staršiemu bratovi. Keď sa vyskytol nejaký problém, nebolo to ohľadom známok, ale preto, že bola spravodlivá a chcela aby všetci spolu dobre vychádzali. Takto pokračovala až na vysokú školu, kde stretla ako by cez kopírku svoju veľkú lásku, Janka, s ktorým si boli veľmi podobní. Mali veľmi dobrý a láskyplný vzťah. Po zasnúbení sa v Gruzínsku, sa rozhodli spečatiť svoju lásku dňa 05. mája 2018. Ako každá mladá dvojica plánovali spoločný život v domčeku, ktorí si kúpili vo Veľkej Mači.
Nebolo im to však dopriate. Navždy to totiž zmenila ruka krutého a najatého vraha. Ten deň, ktorý je všetkým známy našim rodinám navždy zmenil život a v našich srdciach vytvoril hrubú a nezmazateľnú jazvu, ktorá nás bude do konca našich životov bolieť. Vraví sa, že čas všetko zahojí. V našom prípade však nie. Niet dňa, niet hodiny aby sme na nich nemysleli.
Dnes ste, Maťka a Janko mohli ako ja na tejto fotke Martinku, držať svoje dieťatko. Bohužiaľ, už sa toho nikdy nedožijeme.
Ďakujem, že ste boli. Ste navždy v mojom ❤️
A Vám, priatelia ďakujem že napriek všetkým útokom zo strany zlých ľudí ste stále s našimi rodinami.
Odpočívajte v pokoji
Zdroj: FB🖤
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Úprimnú Sústrasť Pani Zlatica Dúfam ze tu zgerbu dostanú do basy.A keď nie tak ich dostinie co spravili.Strach ci im nevpali niekto guľku do hlavy…

  2. Zdieľam váš smútok. Zvlášť v dobe, keď hnev a hlúposť robí z našich spoluobčanov hyeny.

  3. zase tancujete na hrobe,treba sa opytat lipsica ako to bolo,ved prasil zuzovu,ten vie najviac,

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články