Požiar založený za účelom spaľovania odpadkov na Cukrovarskej ulici zlikvidovali hasiči -VIDEO

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Včera v predvečerných hodinách nás kontaktovali znepokojení obyvatelia pre stúpajúci hustý čierny dym z objektu na Cukrovarskej ulici obývaného rómskymi spoluobčanmi.

Už na prvý pohľad sme na mieste videli, že sa jedná o nedovolené spaľovanie odpadkov na dvore, čo žiaľ v tomto objekte nie je nič výnimočné, opakuje sa to pomerne často a problémom je v tomto prípade jedine to, že kompetentné orgány voči týmto nezodpovedným a arogantným osobám nevedia zasiahnuť tak, ako by zasiahli voči ktorémukoľvek inému občanovi konajúcemu obdobne napr. vo svojom dvore.

Na miesto požiaru bola privolaná hliadka Mestskej polície a cez tiesňovú linku aj hasiči.

Stanovisko HaZZ prinášame:

„Išlo o požiar odpadu o rozlohe 2×2 metra. Na lokalizáciu a likvidáciu bol použitý jeden vysokotlakový prúd. Na mieste udalosti zasahovala 4-členná hasičská jednotka zo Serede s jedným kusom hasičskej techniky“.

- Inzercia -

Aké máte skúsenosti s takýmto konaním? Predpokladáte že vám by bolo takéto konanie opakujúce sa niekoľkokrát do roka príslušnými orgánmi tolerované?

 

Video zo zásahu seredských hasičov:

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. problémom je v tomto prípade jedine to, že kompetentné orgány voči týmto nezodpovedným a arogantným osobám nevedia zasiahnuť tak, ako by zasiahli voči ktorémukoľvek inému občanovi konajúcemu obdobne napr. vo svojom dvore.
    Takže sú zákonom chránený druh no výborne 😡

  2. pre cd rom,skoda ze gadze tam nemali v striekackach kyselinu a trosku vas nepokropili.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články