Posledný deň predaja časopisu ŽIVOT s reportážou o 9 člennej rodine ubytovanej v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Dnes je posledný deň, kedy je v predaji časopis ŽIVOT s reportážou o rodine so siedmymi deťmi utekajúcej pred vojnou na Ukrajine.

Aj títo ľudia budú na Sereď spomínať v dobrom, keďže práve u nás im bolo poskytnuté prístrešie určite v najhoršej životnej situácii, do ktorej sa dostali.

V kontakte s touto rodinou sme stále a o jej ďalšom osude budeme informovať aj v budúcnosti.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Anonym 16. marca 2022, 13:36 – dufam, ze v rodine nemate vo zvyku verejnost zatazovat podrobnostami, cim si vytierate zadok na WC. Ak to nahodou je u Vas bezne, robte to prosim mimo SOL.

    Ak na vytietanie zadku este v roku 2022 pouzivate casopisy a noviny, mate podla mna nejaky problem. Mentalny, alebo financny. S prvym je potrebne obratit sa na odbornikov a s druhym napr. na charitu, kde Vam dobri ludia urcite poskytnu nejaky toaletny papier. (to sa dnes pouziva v civilizovanych rodinach)

  2. Teba sa to netýka, tak zbytočne tu netrep! Všetky tvoje komentáre sú plné kravín a ako veľký znalec, čo všetko vie, všade bol, sa potrebuje ku všetkému vyjadrovať. Nikto ťa nenúti, aby si si časopis kúpil.

  3. Kedy bude SOL v tlačenej podobe? Ja by som si rád s tým vytrel pekáč obzvlášť v lete keď budú vodové melóny

  4. Pre M&M 16. marca 2022, 17:06 – kludne mozete objednat aj dnes. Kontakty su zname. Uvedte dorucovaciu a fakturacnu adresu, o obsah ktoreho tyzdna mate zaujem a nevidim v tom problem. Moderny svet podporuje aj vaznejsie uchylky…

    Preto vyhoviet tej Vasej, je od nas najmensim problemom. 😉

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články