Hasiči v Pate bilancovali

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

S príchodom uvolnovania covidových opatrení konečne začína aj u nás ožívať kultúrny a spoločenský život. Tento fakt využili aj členovia Dobrovoľného hasičského zboru v Pate a v sobotu 12. marca zorganizovali po dvoch rokoch výročnú členskú schôdzu, na ktorej sa zo 60 – člennej základne zúčastnilo 51 členov. Privítali medzi sebou starostu obce Jozefa Berčíka, tajomníka Územnej organizácie DPO v Galante Júliusa Tótha a delegáta ÚO DPO v Galante Michala Blaha.

V obsiahlej správe o činnosti organizácie za uplynulé obdobie veliteľ DHZ v Pate Bohumil Práznovský ml. podrobne zhodnotil prácu dobrovoľných hasičov v tejto organizácii. Vyzdvihol hlavne ochotu a prístup mladých členov v období zabezpečovania prípravy a priebehu očkovania, organizovania a dodržiavania covidových opatrení v obci. Zvlášť ocenil prácu mladých hasičiek s najmladšími hasičmi a ich dosiahnuté výsledky v súťažiach.

Na schôdzi udelili viacero Čestných uznaní, Ďakovných listov, vyznamenaní Za vernosť a hasičských hodností.

V závere prítomní zvolili nový výbor miestnej organizácie. Jej veliteľom sa aj na nastávajúce obdobie stal doterajší veliteľ Bohumil Práznovský ml.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Dobre že sa najdu v obci chlapy aj ženy roznej vekovej kategorii., ktory sa dobrovolne venuju tejto obetavej činnosti. Vdaka Vám všetkym!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
Predchádzajúci článokOSLAVY MDŽ V PATE
Ďalší článokAktuálne: Streľba v Prešove

Ďalšie články