Pozvánka na Koncert za ľudskosť

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Komunita Eden, Občianske združenie Vodný Hrad a PRIESTOR Vás srdečne pozývajú na podujatie pod názvom Koncert za ľudskosť.

Uskutoční sa v stredu 16. marca 2022 o 17:00 hodine na Námestí slobody v Seredi.

Organizátori chcú podujatím vyjadriť ľuďom utekajúcim pred vojnou v Ukrajine prejavili solidaritu a súcit. Chcú ukázať, že v našom meste sa môžu cítiť v bezpečí a prijatí. Aby sme sa ako spoločnosť spojili a stáli pri sebe v čase, kedy sa niekto rozhodol ľudskosť zavraždiť. Zhromaždenie prítomní zakončia spoločnou modlitbou a zapálením sviečok.

Na podujatí sa dozviete aj o možnostiach pomoci, ktorú môžete poskytnúť, ale aj dôležité informácie pre ľudí utekajúcich pred vojnou do nášho mesta. Zoznam potvrdených rečníkov a vystupujúcich zatiaľ nie je uzavretý. No už teraz sú známe niektoré mená:

Rečníci:

-Erik Herceg, dobrovoľník v organizácii Červený kríž

- Inzercia -

-Denis Kučera a Alex Godály, YouTuberi venujúci sa životu ľudí s postihnutím

Hudobní hostia:

-Graeme Mark Donaldson

-Freebird.

Organizátori ďakujú všetkým za zdieľanie udalosti, ako aj za akúkoľvek pomoc Ukrajine.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články