Balík trafil z Číny a na Mlynárskej zablúdil. Hľadá sa adresát

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

 

Boli sme požiadaní o uverejnenie nasledujúceho oznamu:

„Dobrý deň pán Jaroslav Salmek,
Mlynarska 40/33 Sereď, ma u nás balík z Číny prosím kontaktujte ma 0915422911
Ďakujem.“

 

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Super ze zverejnujete plne meno a adrrsu. GDPR vam nieco hovori? Za to vas mozu stihat.

  2. Neraz sa mi stalo, ked som pozeral trasu balika z CN, ze prisiel do SR a bodka…dlhe dni sa nic nedialo, pisal som predajcovi ze co sa deje, on mi pisal ze mas to tam a nebolo to tak. Nasa posta je jeden bordel.

  3. A komu to vlastne prislo?je to legalne vlastne?a co im to tam prislo elektronika?alebo co vlastne nejake handry?povedzte mi niekto alebo im to uz policajti zhabali?

  4. Len neviem prećo ho hladá cez túto primitívnu stránku,ved tam má adresu tak mu to zanesem domov a hotovo.

  5. A že na tej adrese človek s takým menom nebýva ťa nenapadlo ty dutá hlava? A prečo prispievaš na túto stránku ty, keď je primitívna? Zamysli sa, keď máš čím, neboj sa, nebolí to.

  6. on sem chodí len provokovat a ty si mu naletel,teraz sa na tebe rehoce aký si blbý

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články