Motocykel a Boat Show aktuálne v Inchebe

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Miroslav Košírer / Bratislava / Po prestávke spôsobenej pandémiou sa do bratislavskej Incheby vracajú obľúbené výstavy Motocykel a Boat Show. Od 10. do 13. marca návštevníkom predstavia nielen motocykle, ale aj trojkolky, štvorkolky, skútre a elektrokolobežky, ktoré doplní motopríslušenstvo vrátane oblečenia, obuvi a služieb. Zaujímavá je ponuka lodí, člnov, skútrov a vybavenia pre vodné športy a relax.

Motocykel a Boat Show sa naposledy uskutočnili v roku 2019 a odvtedy ich usporiadanie neumožňovali protipandemické opatrenia. Napriek tomu, že práve pre pandémiu  budú výstavy v porovnaní s predchádzajúcimi ročníkmi menšie, ponúknu množstvo zaujímavých kúskov, ktoré stojí za to vidieť.

Spoločnosť MR 43 na Motocykel prinesie hneď niekoľko exkluzívnych strojov. Jedným z nich je model Pérák značky Jawa, ktorá na Slovensku v posledných rokoch zažíva renesanciu. Priaznivci týchto motocyklov sa môžu tešiť aj na kompletný modelový rad pre rok 2022.

Fanúšikovia motokrosu a cestných pretekov určite ocenia model Spitfire Blackout britského výrobcu motocyklov CCM. Neuveriteľne ľahký model Vyrus 986 (iba 145 kg) ponúka veľké množstvo náhradných dielov a doplnkov, aby si ho každý mohol nakonfigurovať podľa vlastných preferencií. Zrejme najluxusnejším kúskom však je najnovší model výrobcu Brough Superior – Lawrence, ktorý posúva storočnú značku motoriek do 21. storočia. Jeho elegantné línie sú navrhnuté podľa krivky dýk, ktoré nosili beduíni za svojimi opaskami. Spracovanie a prestíž značky odráža aj cena, ktorá prevyšuje 70 000 eur.

Ďalší z vystavovateľov, Bikers Centrum Trnava pri príležitosti 25 rokov od svojho založenia priniesol na výstavu motocykle, motorové stroje, štvorkolky, skútre (cestné, vodné aj snežné) značiek Honda, Yamaha a Kawasaki. Lákadlom budú určite aj špeciálne tuningové kúsky, ktoré spoločnosť vytvorila od svojho vzniku vrátane motorky na mieru pre rapera Rytmusa.

- Inzercia -

Slovenská motocyklová federácia si pre detských návštevníkov prichystala ukážky jazdeckej zručnosti členov juniorskej akadémie. Deti si zároveň budú môcť s inštruktormi vyskúšať jazdu na detských motorkách.

Výstavy Motocykel a Boat Show sa konajú v dňoch 10. – 13. marca 2022, od štvrtka do soboty od 10:00 do 18:00, v nedeľu od 10:00 do 17:00. Na základe aktuálnej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva je účasť na výstavách možná pre všetkých záujemcov (v režime základ), pričom v platnosti zostáva povinnosť mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom.

Foto: Miroslav Košírer

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články