Smäd bol silnou motiváciou. Sekerou si razil cestu k alkoholu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Senickí policajti chytili krátko po čine muža, ktorý sa cez zamurované dvere vlámal do predajne potravín v obci Dojč.

Včera, okolo 02:00 h ráno, vysekal 65 ročný pán pomocou sekery dieru do niekoľko desiatok centimetrov hrubého múru. Cez otvor sa dostal do obchodu a z regálu zobral 2 fľaše s alkoholom. Alarm, ktorý sa v predajni spustil, upozornil na neželaného návštevníka nielen jej vedúcu, ale aj zamestnankyňu, ktorá býva neďaleko. Tá si všimla muža, ktorý išiel smerom od obchodu. Vyslaná policajná hliadka krátko na to zbadala podozrivého muža pred jedným z rodinných domov. Policajtom sa ku skutku priznal a hneď im vydal aj ukradnutú fľašu s alkoholom spolu so sekerou. Policajná hliadka ho na mieste zadržala a previezla na policajnú stanicu.

Keďže sa muž, za posledných 12 mesiacov, už viac krát dopustil krádeže, poverený policajt voči nemu vzniesol obvinenie. Za prečin krádeže mu teraz môže hroziť až 2 ročný pobyt vo väzení. Polícia zároveň podala návrh na jeho väzobné stíhanie. Do rozhodnutia o väzbe zostáva muž v policajnej cele.

 

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články