O tretej poobede s viac ako 3 ‰. Alkoholový recidivista opäť sadol za volant

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| S autom zišiel mimo cestu a chcel z miesta odísť. V tom mu však zabránili policajti z Dunajskej Stredy.

V utorok popoludní išiel 43 ročný vodič na aute Ford Mondeo po ceste II. triedy, z obce Dunajský Klátov smerom na obec Jahodná. Počas jazdy nezvládol riadenie a prednou časťou auta zišiel mimo vozovku. Vystúpil z auta a pri tom, ako chcel odísť, ho zbadala policajná hliadka.

Policajti ho podrobili dychovej skúške, pri ktorej nafúkal 3,29 promile. Počas kontroly navyše zistili, že muž má súdom zakázané šoférovať motorové vozidlá na dobu 6 rokov. Tento trest mu, okrem iného, pred rokom sudca uložil taktiež za jazdu pod vplyvom alkoholu.

Poverený policajt vodiča obvinil z prečinov ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a marenia výkonu úradného rozhodnutia. V prípade dokázania viny môže mužovi tento krát hroziť trest odňatia slobody až na 2 roky. Vodiča riešime v tzv. superrýchlom konaní a už onedlho sa opäť postaví pred sudcu.

 

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ak tentoraz už nedostane nepodmienečný trest, tak štátne orgány už ani nemusia predstierať, ako im záleží na bezpečnosti na cestách.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články