Staršie žiačky s výborným a atraktívnym výkonom na domácej palubovke

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Utorok 15.2.2022

BK Lokomotíva Sereď – BK Slovan Bratislava   75:81 (23:20, 39:44, 56:62).

Vaculčiaková 19 (TH 2/2, 1 trojka), Žigová 18 (9/6, 2 trojky), Liptáková 14 (2/2), Rybárová 6 (4/2), Tóthová 5 (4/3), Lehocká 4, Lopašovská 3 (3/1), Holbíková 2, Rychtáriková 2, Donayová 2, Ďurišová, Suchopová a Kalinaiová. Trestné hody družstvo 24/16, 3 trojky.

V utorok sme v dohrávanom stretnutí privítali na domácej palubovke favorizovaný Slovan. Do zápasu sme chceli vstúpiť s elánom, nadšením, aktivitou, bojovnosťou a samozrejme aj dávkou agresivity, ktorú sme chceli vyvíjať v obrane po celý zápas. Dievčatá už v rozcvičení naznačovali, že tieto naše ciele majú v úmysle naplniť. Po úvodnom rozskoku začalo pekné basketbalové predstavenie k čomu prispeli všetci aktéri zápasu od hráčok až po rozhodcov. Prvé minúty stretnutia boli jednoznačne v našej réžii a po niekoľkých jednoduchých zakončeniach a dokonca úspešných streleckých pokusov z väčšej vzdialenosti sme zrazu vyhrávali 13:6. Súper sa po svojom oddychovom čase otriasol a pomaličky zrovnával skóre, až ho do konca prvého polčasu preklopil na svoju stranu a počas vyrovnaného stretnutia ho potom  aj v samotnom dramatickom závere udržal vo svoj prospech. Čo je momentálne pre nás viac dôležité ako konečné skóre na tabuli je, že naše družstvo ukázalo nesmierny progres v individuálnych činnostiach u každej jednej hráčky. Veľmi ma teší, že toto družstvo právom naberá potrebné sebavedomie a konečne naše dievčatá naznačili aj svoj útočný potenciál. Niektoré naše protiútoky a pohyb lopty v útoku vyrážali dych všetkým prítomným v hale. Úprimne si musíme ale priznať, že z obranných činností máme čo zlepšovať. Dôležitá ale bola naša snaha, aktivita a agresivita a keď sa s ňou naučíme správne pracovať tak potom súperovi určite nedovolíme strieľať toľko trestných hodov (53/38!!! klobúk dole).

Dievčatá chcem pochváliť za enormnú snahu, ktorú vyvinuli v zápase, za tímového ducha, ktorého ukázali ako na ihrisku tak aj na lavičke. Tento zápas bol pre nás všetkých obrovským zážitkom. Súperovi, bez ktorého by sme tento zážitok nemohli mať chceme pogratulovať k víťazstvu a poďakovať za zápas. Už sa nevieme dočkať piatku 18.2. kedy cestujeme dohrávať stretnutie do Petržalky.

Tréner: Martin Bosý

Asistent trénera: Michaela Sedláčková

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články