Večerné otužovanie

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Dnes 12. februára sa na Veľkej pláži v Šali vo večerných hodinách stretli otužilci z blízkeho okolia, nakoľko trend otužovania sa v posledných rokoch rozšíril aj do našich končín. Občianske združenie Medúza sa preto rozhodlo, že túto sezónu usporiada na pláži večerné otužovanie. „Stretneme sa všetci spolu za tmy a v tichu, založíme oheň a zapálime fakle, čím vytvoríme jedinečnú kľudnú atmosféru,“ pozývali mladí členovia OZ Medúza na sociálnej sieti. O  18.30 hod. vliezlo viac ako 50 otužilcov do Váhu. Voda mala teplotu 3,5 stupňa Celzia a niektorí v nej vydržali 15 minút. Najmladšími účastníčkami akcie boli sestry Emka (9 r.) a Adelka (11r.) Lipovské z Paty. Pre návštevníkov pripravili organizátori aj občerstvenie v podobe ovocného čaju na zahriatie, muffiny a rôzne druhy ovocia.

Na mieste stretnutia otužilcov nechýbali kvôli bezpečnosti ani členovia Červeného kríža zo Šale, no kúpanie prebehlo bezproblémovo. Partnermi akcie boli – Slovo Šaľanov, Zakázané ovocie a Drop.  

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Stačí vyjsť z komfortnej zóny a výsledok sa dostaví. Prvá minúta je týranie, potom je už dobre.

  2. Presne tak, len nie moc často. Keď je pár dní odstávka teplej vody, vtedy si dávam studenú sprchu a spomínam ako to bolo na vojne. Že to je vlastne super a budem to praktizovať častejšie. Lenže po skončení odstávky sa vrátim ku vlažnej sprche a na rok je s otužovaním pokoj 🙂

  3. Studená voda má protizápalové účinky. Napríklad som si vyliečil zápal v ramene, na ktorý už ani antibiotiká nezaberali. Dokonca som ňou potlačil aj karpálny tunel, ktorý bol už v dosť pokročilej fáze. Keby som to nezažil, neuverím.

  4. keby mi dali na zahriatie pred a po pol litra rumu asi by som sa odvážil. Ale len po členky a vo vetrovke

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články