Žiaci na ZŠ J. Fándlyho si zriadili schránku na „valentínky“

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ZŠ Juraja Fándlyho /  Ako iste viete, blíži sa Valentín a s ním aj naša valentínska pošta. Pýtate sa, komu napísať Valentínku? Môžete ju napísať hocikomu! Svojim učiteľom, spolužiakom, kamarátom…jednoducho hocikomu, koho máte radi a chcete mu vyznať trochu lásky. Nehanbite sa ukázať, že Vám na nich záleží, veď v dnešnej dobe každému dobre padne pár pekných slov.

Schránka na Vaše valentínky je vo vestibule školy a môžete ich tam hádzať od dnes do pondelka. Presne v pondelok, na Valentína, budú naše žiačky rozdávať valentínky, preto nezabudnite napísať triedu a meno toho, komu patrí tá Vaša. Či sa aj podpíšete, to necháme na Vás, no myslite na to, že valentínka by mala byť pekne spracovaná, nie na zdrape papiera.

Nezabúdajme, že láska je stred a jadro všetkého a to je to miesto, kde všetci musia začať. Buďte k sebe milí💝

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články