NAKA dnes ráno zadržala jednu osobu v prehľadanom byte na Legionárskej ulici – VIDEO

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď /  Ranná policajná akcia vykonaná v Seredi sa netýkala len Cukrovarskej ulice, ale aj ďalších miest, ktoré NAKA prehľadala. Domová prehliadka bola vykonaná aj u rodiny bývajúcej na Legionárskej ulici, kde bola rovnako ako na Cukrovarskej zadržaná osoba.

Polícia osobu zadržala, z čoho prinášame videozáznam.

Správa Prezídia PZ SR:

NAKA dnes vykonala policajné akcie v rámci vyšetrovania závažnej drogovej trestnej činnosti.

Akcia HERODES je na viacerých miestach v rámci okresu Galanta, najmä v meste Sereď. Počas nej bolo zadržaných 5 podozrivých osôb. Pri výkone 4 domových prehliadok a jednej prehliadke iných priestorov alebo pozemkov policajti zaistili okrem drog zlato a finančná hotovosť, u ktorej je podozrenie, že je výnosom z tejto trestnej činnosti. V akcii prebiehajú momentálne procesné úkony.

V prípade, že to umožní procesná situácia, vyšetrovateľ poskytne viac informácií.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. takúto zgerbu mať v činžiaku musí byť radosť.že to ešte chováme.mali ich zatvoriť viac

  2. Zgerbu,,,?! Kamoško to si zle napísal ! Toho kokotyska skurveneho špinavého ktorý ich tam pustil , toho treba vyvraždiť !

  3. Čo to je za ko.ota , čo prenajal byt tým hnusnym negerskym netvorom? Veď tam žijú slušní ľudia.

  4. No to by ste sa cudovali. Na meandri je niekolko bytov takto prenajatych. Ludia sa na to stazovali majitelovy bytu a ten to odignoroval. Prosim pekne jak naposledy na Meandri 25 kde prisiel nas spoluobcan o 4 rano podgurazeny rozbil zvonceky lebo ho partnerka nechcela pustit do bytu, ovracal komplet vytah a potom este hulakali na seba v byte. Myslite ze to po sebe aspon upratali?

  5. To bude zmrd berci na 25 meandri a jeho zadreta žena mercedes špinavý psi fuj zle mi je seci vedia onom a tlste prasa žite sa smeje a deleruje ojebava naďalej Leopoldove sa tešía budeš špačincach kopať kanály to co si vyučený sak ty zblednes

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články