Extrémisti v NR SR poliali zástavu Ukrajiny

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

O tom, že rozumom, úctou a rešpektom k iným sebeckí extrémisti veľmi neoplývajú vieme všetci, ktorí sledujeme ich pochody onoho času ešte v uniformách a vojenských kanadách, či v čase, kedy hrubokrký vyholený poslanec parlamentu novinárom nevedel odôvodniť účel legálne držanej a nosenej zbrane, ktorú mal zo sebou pri vchode do NR SR.

No že takto neskutočne verejne zhovadia samých seba a zároveň vyvolajú v podstate medzinárodný incident, doteraz nik nepredpokladal.

Stalo sa. Slovenská republika  za nekultúrne a amorálne správanie týchto  zákonodarcov, by sa mala Ukrajine ospravedlniť.

Foto Zdroj: FB

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

Ako sa Vás dotklo zdražovanie a inflácia a čo si myslíte o blízkej budúcnosti?

môžete vybrať max. 2 odpovede

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Toho blba co doniesol tu ukrajinskú zástavu do parlamentu, treba nakopať bol to nápad chorého človeka.

  2. dobre spravili,chcel by som vidiet,ci by si to dovolil niekto v amerike,alebo v nemecku,mali ich dokopat do tych neoliberalnych hlav.

  3. 99% národa sa stotožňuje že ukrajinská vlajka nemá čo robiť v národnej rade.
    Liberál je povestný len provokovaním a provokovaním.
    Aj v rusku boli take speváčky ktoré nevedeli zaujat spevom tak si potom museli pozornost vynutit že si natacalli ako si v obchode mrazene kura pchaju do p…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články