Martin sa vyhýba nástupu do väzenia

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  MARTIN, MARTIN, JE TO IBA PÁR MESIACOV. RADI ŤA DO TEJ BASY ODPREVADÍME

Ozvi sa nám a my Ťa v tichosti a bez cirkusu odvezieme do výkonu trestu. Všetky dokumenty k nástupu si dostal a keď sa budeš vzorne správať, leto si užiješ v domácich papučkách.

A pre tých, ktorí by nám chceli s tou misiou pomôcť, ide o 35 ročného Martina Kúdelu z Bohdanoviec n/Trnavou. Minulý rok v lete si počas zákazu šoférovať sadol za volant auta a policajti ho pri tom chytili. Okresný súd v Galante ho odsúdil za prečin marenia výkonu úradného rozhodnutia a vymeral mu 7 mesiacov odňatia slobody. Aj napriek tomu, že si výzvu prevzal, nástupu do väzenia sa vyhýba.

Tak čo Maťo, koľko času potrebuješ na odvahu…
Ak ste hľadaného videli, poznáte miesta, kde sa teraz zdržiava, alebo poznáte osoby, s ktorými sa kontaktuje, všetky informácie nám môžete napísať na messenger fb – trnavský kraj.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Seredan:
    Tá ringla zbabela si jedine tak ty!
    Typicke slovenské ringle,čo sa radšej strkajú frnaky do záležitostí iných.Uprac si radšej pred svojimi dverami a nechaj sa kam nemáš,keď nevieš kde a aká je v skutočnosti pravda !Či by si bol ty taký frajer.Uvedom si ,že každý jeden je jednou nohou v base

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články