Rande v múzeu – privátna komentovaná prehliadka pre páry vo Vlastivednom múzeu v Galante

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

VM Galanta |MM|  Vlastivedné múzeum v Galante, 12. 2. 2022/ Vlastivedné múzeum v Galante ponúka priestor na netradičné rande pri príležitosti Valentína. Na deň 12. 2. 2022 si páry môžu rezervovať presný čas na zážitkovú prehliadku s privátnym lektorom aktuálnej výstavy s názvom Čo sa skrýva pod šatami?

Návšteva múzeí a galérií patrí medzi TOP10 kreatívnych rande zážitkov v UK a USA. Vo Vlastivednom múzeu v Galante sme pripravili privátne prehliadky aktuálnej výstavy s názvom Čo sa skrýva pod šatami? Lektorka, Alenka Dömötörová, ktorá sa bude venovať iba párom, má veľa poznatkov z histórie bielizne. Na podujatí s názvom Rande v múzeu sa ale nezameriava na prísne vedomosti! Pripravila zaujímavé, občas aj pikantné príbehy z histórie odievania. Na záver si návštevníci môžu vyskúšať veľkú krinolínu so spodničkou a zatancovať si v nich, ako princezné so svojim milovaným princom na plese v kaštieli.

Rezervácia miesta na podujatie je možná cez online formulár, ktorý je dostupný na Facebookovej webovej stránke múzea: https://forms.gle/CLawe459drCRneev6 Prehliadka aktuálnej výstavy trvá približne pol hodinu, následne páry si môžu pozrieť aj stále expozície v budove múzea.

Počet návštevníkov je limitovaný. Vstup je zadarmo.

 

Vlastivedné múzeum v Galante funguje v režime OP.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články