Proti Gyirmót FC Györ víťazne, hetrik Hašu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ŠKF Sereď /  V dnešnom prípravnom zápase v Györi sme zdolali domáci Gyirmót FC Györ jednoznačne 5:1. Hetrikom sa v prvom polčase blysol Roman Haša. Ďalšie dva presné zásahy pridali Dominik Radič a Todor Todoroski. Už zajtra nás v rámci herného sústredenia v Maďarsku preverí slovenský druholigista – FC Rohožník. Duel má úvodný výkop o 15:00 hod.

 

PRÍPRAVNÝ ZÁPAS – ZIMNÁ PRÍPRAVA 2022:

 

Gyirmót FC Györ – ŠKF ORION TIP Sereď 1:5 (0:3)

Góly: 85. B. Németh – 22., 32. a 44. Haša, 61. Radič, 87. Todoroski

Rozhodoval: Ákos Gaál

 

Gyirmót FC Györ: M. Bernáth – B. Kiss, Karacs, Ikić, Babayigit – Ventúra – van Kessel, D. Kovács, Vogyicska, A. Simon – M. Mayer. Striedali: R. Béli, K. Nagy, B. Németh, Ominger, K. Urbán, D. Jakab, Wágenhoffer, Dán, Bagó. Tréner: Gábor Polyák

 

ŠKF ORION TIP Sereď: Chudý – Todoroski, Ljubičič, Osmanović, Morong – Dani Iglesias, Mićin, Košťál, Yann Yao, Moses Cobnan – Haša. Striedali: Roberto Dias, Popovič, Radič, Hučko, Katunský, Mateus De Oliveira Silva, Ridwan Sanusi. Tréner: Juraj Jarábek

 

Autor: Peter Cuninka

Foto: FB – Gyirmót FC Györ

 

zdroj: skfseredfutbal.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články