Celokrajský výcvik policajných psíkov. Chlpáči sú pripravení do ostrej akcie

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Svoje špeciálne zručnosti si preverili služobné psy a ich psovodi z jednotlivých okresov nášho kraja.

Počas celokrajského výcviku sa tak na železničnej stanici v Trnave stretlo celkovo 10 štvornohých policajtov. 5 z nich sú cvičení na vyhľadávanie drog, 3 sa špecializujú na vyhľadávanie výbušnín a 2 spoľahlivo odhalia všetky horľavé látky. Najväčšie špecialistky sú feny.

Jednotlivé vzorky policajti schovali vo vagónoch odstaveného vlaku tak, aby o ich umiestnení nevedeli nielen samotné psíky ale ani ich psovodi. Chlpáči dali do vyhľadávania naozaj všetko a za každý nájdený predmet, ktorý označili, dostali zaslúženú odmenu vo forme ich obľúbenej hračky.

Všetky psíky sú už pripravené do ostrej akcie. Takže pozor, keď vás nevyhľadá žena, naše feny vás nájdu vždy.

 

- Inzercia -

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články