Pamiatku obetiam holokaustu si môžete prísť uctiť dnes priamo do múzea v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Múzeum holokaustu v Seredi  /  Dnes je Medzinárodný deň pamiatky obetí holokaustu, ktorý je spojený so 77. výročím oslobodenia Auschwitz-Birkenau. Miesta, kde v rozmedzí piatich rokov nacisti zavraždili 1.1 milióna ľudí.

Z bývalého koncentračného tábora v Seredi vypravili do Birkenau v roku 1944 päť transportov s viac ako 7.400 židovskými spoluobčanmi. Dnes tu stojí Múzeum holokaustu v Seredi, v ktorom si hrôzy holokaustu pripomíname každý deň.

Pamiatku na nevinné obete si môžete prísť uctiť aj priamo k nám. Dnes (27.1.2022) máme predĺžené otváracie hodiny (od 8.00 do 16.30) a voľný vstup pre všetkých návštevníkov.

 

zdroj: Múzeum holokaustu v Seredi, fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. teraz zid urcuje pravidla,mali by sa poklonit ruskej armade,lebo bez nej by po zidoch ostal len dym.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články