Oprava striech na budove materskej školy

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mesto Sereď v januári 2022 pristúpilo ku generálnej oprave strešných krytín na dvoch budovách Materskej školy D.Štúra. Dôvodom rekonštrukcie bol zlý technický stav striech na oboch pavilónoch, kedy poškodené strešné plášte už nedokázali odolávať poveternostným vplyvom. Na mnohých miestach počas dažďov opakovane dochádzalo k zatekaniu a zastaraný bol aj okapový systém.

Realizátorom prác bola firma Robert Šipka zo Serede. Celková rekonštruovaná plocha bola cca 780 m2. Pôvodná asfaltová izolácia bola odstránená a nahradená PVC fóliou. Fatrafol sa používa ako hydroizolácia plochých striech a má životnosť niekoľko desaťročí. Obidva pavilóny na budove B materskej školy boli opatrené aj novou atikou. Zhotoviteľ vyčíslil cenu za opravu na 23 993,63 eur. Po rekonštrukcii striech v celom ich rozsahu dôjde k zlepšeniu hydroizolačných a tepelno-technických vlastností strešných plášťov na oboch budovách.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články