NEUVERITEĽNÁ STORY. O OUCI, KTORÁ SA HRALA NA SPIDERMANA.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
NEUVERITEĽNÁ STORY. O OUCI, KTORÁ SA HRALA NA SPIDERMANA.
Toto je pravdivý príbeh o hrdinovi Milanovi Uhríkovi. Špeciálne ju venujem jeho oklamaným voličom.
Ráno letel europoslanec Milan Uhrík do BXL. Prvou triedou. Sedel v nej poslušne s FFP2 respirátorom. Doma vykrikuje, že ste OUCE, keď nosíte masky a respirátory. Jeho oddaní sympatizanti potom napadajú predavacky v Lidli za povinne nosenie rúšok.
Btw. na tú prvú triedu sa mu skladajú všetci. Aj jeho OUCE.
Ten príbeh ale ani zďaleka nekončí.
Teraz večer letím z BXL do Viedne ja. Ekonomickou triedou. Z presvedčenia. A koho nevidím na letisku?
Hrdinu Milana Uhrika, ktorý ani náhodou neni OUCA. Hrdina sedí na letisku v chirurgickom rúšku. Vie, že ho vidím a je mu to trápne. Keď vyzvú, aby ako prví nastúpili do lietadla pasazieri prvej triedy, zdvihne sa Milan Uhrík. Inak, to je ten nezaradený poslanec EP, ktorého nepustia k žiadnej legislatíve a tak nikto nevie, za čo berie plat, ale zasadne lieta prvou triedou. Lebo veď OUCE mu to zaplatia.
Hrdina Milan Uhrík teda nastupuje do lietadla, ale stopnú ho, lebo nemá FFP2. Letuška mu ho teda podá a on si ho poslušne nasadí. Aj hrdinovia občas misia byť OUCE. Hlavne za hranicami, kde majú úplne všetci na háku, že nejaký Uhrík sa doma hra na spidermana.
A potom ho už len vidím, ako sedí pohodlne v predných sedadlách, ústa a nos ma prekryté respiratorom FFP2 a čaká na svoj pohár prosecca.
Pýta sa ma: “Neodfotite si ma?”
Hovorím: “Odfotím. Uznajte, že toto si musím odfotiť.”
Pýta sa: “A nie je to trochu detinské?”
Hovorím: “Fotiť pravdu a ukázať ako klamete ľudí nie je detinské.”
A postupujem ďalej do ekonomickej triedy lietadla medzi uplne normálnych cestujúcich. Všetci mame FFP2 a tak je to v poriadku. Možno sme OUCE, ale aspoň nie pokryteckí klamári.
Pekný večer, priatelia
Zdroj: FB
❤️
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. pokial si nepochopil, co panicka chcela povedat, tak na hlavu si spadol ty. A udrel si sa presne.

  2. Privítal by som live prenos dňa 8. marca z procesu s podobným dezolátom.

    Sprostých rečí to má, ouce to hecuje, v skutočnosti ide o moc a peniaze ako snáď nikomu, tvrdý business hrdina.

  3. Blbosť na Qwadrat!!! Aj ja som proti ruskam,ale kde to zákon vyžaduje tak ju nosím.Okrem toho nemal FFP2 ale len jednorazové rúško o.A mám najmenej troch kamarátov,čo lietajú a cestujú 1.triedou.Zavist spojená s blbostou.

  4. Vedel som ze nejaký študent zo Sládkovičova zareaguje, predsa aj v slovenskej vláde ich tuším mame.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články