Kategória U10 vyhrala turnaj v Šamoríne

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Peter Cuninka /  ŠKF Sereď U10 sa v nedeľu 16. januára 2022 zúčastnila halového turnaja v Šamoríne. Zverenci trénera Michala Benka sa prezentovali výbornými výkonmi i výsledkami. Na turnaji obsadili 1. miesto, keď v zápasoch nestratili ani bod.

Zostava ŠKF Sereď U10: M. Banáš, R. Rehorčík, M. Tóth, D. Harakaľ, R. Krajčír, I. Červeň, T. Belička, M. Kubíček, D. Feherváry. Tréner: Michal Benko

 

Výsledky na turnaji:

 

- Inzercia -

ŠKF Sereď – KFC Komárno 1:0 (R. Rehorčík)

ŠKF Sereď – SDM Domino Bratislava 2:1 (M. Banáš, I. Červeň)

ŠKF Sereď – ŠTK Šamorín II. 2:0 (R. Rehorčík, I. Červeň)

ŠKF Sereď – ŠTK Šamorín I. 3:1 (T. Belička, I. Červeň 2x)

ŠKF Sereď – FKM Stupava 2:0 (R. Rehorčík, D. Harakaľ)

 

Konečné poradie halového turnaja:

 

  1. ŠKF Sereď U10
  2. ŠTK Šamorín I.
  3. SDM Domino Bratislava
  4. FKM Stupava
  5. KFC Komárno
  6. ŠTK Šamorín II.

 

Projekt je realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď.

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články