Príčinou včerajšej nehody na Čepeňskej ulici mala byť nesprávna jazda vozidla cez križovatku

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď /  Včera v nočných hodinách sme na základe informácie od čitateľa SOL vyhotovili fotografie na ďalšej dopravnej nehode, ku ktorej došlo na Čepeňskej ulici.

K tejto udalosti sme požiadali o stanovisko vedenie Policajného zboru a Hasičského záchranného zboru:

Galantskí dopravní policajti vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody, ku ktorej došlo včera večer v križovatke ulíc,v meste Sereď. Podľa prvotných informácií bola príčinou nehody nesprávna jazda cez križovatku jedného z vozidiel. Pri nehode došlo k zraneniu osoby z auta KIA, v aute Škoda Octavia sa nikto nezranil.

Polícia alkohol u vodičov po nehode nezistila. Dopravná nehoda je v štádiu objasňovania priestupku.

– – –

Seredskí hasiči zasahovali pri dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel. Pri dopravnej nehode prišlo k zraneniu jednej osoby z celkovo štyroch účastníkov dopravnej nehody. Havarované vozidlá sa po príchode hasičov nachádzali mimo vozovku. Zranenej osobe bola poskytnutá predlekárska prvá pomoc a bola odovzdaná do starostlivosti ZZS. Unikajúce prevádzkové kvapaliny boli posypané sorpčným materiálom. Na havarovaných vozidlách boli vykonané protipožiarne opatrenia.

 

 

 

Informáciu o nehode sme vám včera priniesli v našom médiu tu:

PRÁVE TERAZ: Dopravná nehoda na Čepeňskej ulici v Seredi

 

 

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -