Oznam o plánovanej odstávke elektrickej energie, tepla a teplej vody

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Západoslovenská distribučná a.s. /

Západoslovenská distribučná a.s. oznamuje, že dňa 31. januára 2022 v čase od 8:30 hod. do 16:00 hod. dôjde v Seredi k plánovanej odstávke elektrickej energie na týchto uliciach:

 

Dionýza Štúra

Jesenského

Komenského

Pažitná

Pribinova

M.R.Štefánika

Źelezničná

 

Z dôvodu spomínanej odstávke elektrickej energie “ Energetika Sereď “ oznamuje občanom, že v daný deň (31.01.2022) v čase od 08:30 do 16:00 nebude dodávané teplo a teplá voda do týchto odberných miest:

 

A. Hlinku 1147

A. Hlinku 1148

A. Hlinku 1149

A. Hlinku 1150

D. Štúra 1009

D. Štúra 1010

D. Štúra 1011

Hotel

M.R. Štefánika 1152

M.R. Štefánika 3080

Mestský úrad

Pažitná 1013

Pažitná 1014

Pažitná 1015

Spádová 1142

Spádová 1143

Spádová 1144

Spádová 1145

Spádová 1146

Spádová 1154

Železničná 1123

 

 

zdroj: seredskenovinky.sk

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Niektori ludia nevedia uz do coho rypnut. Je to oznamene? Je. Elektricku infrastrukturu treba aj udrziavat, obnovovat. Ti, ktori nevedia co robit v pripade vypadku, zoberte svoju milu na rande, do spalne, na prechadzku do parku, do lesa…. Bez elektriky bude viac romantiky 🙂

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -