Dopravná nehoda štyroch kamiónov a jedného osobného vozidla na obchvate Galanty

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR HaZZ Trnava |MM|  Dňa 24. januára 2022 pred 15-tou hodinou prišlo k dopravnej nehode troch kamiónov, jedného nákladného vozidla a jedného osobného motorového vozidla na štátnej ceste I/35 v Galante.

Po príjazde hasičskej jednotky z Galanty bolo zistené, že jeden z kamiónov zostal po náraze prevrátený na boku v poli. Ostatné vozidlá sa nachádzali na vozovke pri krajnici. Vodič prevráteného kamiónu sa nachádzal mimo vozidla. Pri nehode utrpel povrchové zranenia, ktoré si vyžiadali poskytnutie predlekárskej prvej pomoci od hasičov. Po príchode záchrannej zdravotnej služby bol prevezený do zdravotníckeho zariadenia. Z kamiónu vytekala motorová nafta cez rúru nádrže, ktorú hasiči utesnili dreveným kolíkom. Nakoľko únik prevádzkovej kvapaliny bol zaznamenaný aj cez iné časti nádrže, ktoré nešli pre polohu havarovaného kamiónu utesniť, bola vyžiadaná na miesto udalosti Inšpekcia životného prostredia a správa komunikácie. Medzičasom príslušníci začali so zachytávaním unikajúcej nafty do barelov, aby minimalizovali dopad dopravnej nehody na životné prostredie. Príslušníci vykonali posyp sorpčného materiálu na vozovke, nakoľko aj z ďalšieho kamiónu prišlo k úniku prevádzkovej kvapaliny. Po zdokumentovaní dopravnej nehody políciou začali hasiči s očistením vozovky od úlomkov z dopravnej nehody.

 

KR PZ Trnava /  Polícia prijala včera oznámenie o hromadnej nehode na obchvate mesta Galanta. V úseku cesty došlo k stretu dvoch nákladných vozidiel a vzápätí k stretu dvoch osobných vozidiel. Polícia uzavrela obchvat mesta a za pomoci policajtov bol vykonaný odklon vozidiel. Dopravu sa podarilo obnoviť krátko po 20.00 h. Policajti nehodu nakoniec riešili na mieste v blokovom konaní, vodičovi ulozili za priestupok v doprave pokutu vo výške 650 EUR.

 

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -