Staršie žiačky sa po „prestávke“ predstavili u favorita západnej skupiny

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sobota 24.1.2022

MBK Stará Turá – BK Lokomotíva Sereď 119:41 (33:10, 51:26, 75:28).

Žigová 9 (TH 3/2, 1 trojka), Lehocká 7 (1 trojka), Lopašovská 7 (2/0, 1 trojka), Tóthová 6 (4/2), Holbíková 6 (2/2), Lopez Zaťková 4, Rybárová 2, Donayová, Kapošová, Ďurišová, Suchopová a Jančichová. Trestné hody družstvo 11/6, 3 trojky.

V sobotu sme konečne po dlhej zápasovej odmlke cestovali na zápas. Nadšenie bolo obrovské a určite prevýšilo naše očakávania keďže výpadok z tréningového procesu mal byť a aj bol veľmi citeľný. Do zápasu sme každopádne chceli vstúpiť odhodlane s myšlienkou realizovať základné elementárne činnosti plus k tomu pridať dávku zodpovednosti za hru 1:1. Od úvodu stretnutia bolo ale jasné, že napriek obrovskej snahe našich hráčok, opraty zápasu držali vo svojich rukách šikovné domáce hráčky. Prijateľné pre nás bolo 2. dejstvo (18:16), v ktorom už to tak vyzeralo, že sme sa otriasli z úvodného náporu a opadla z nás nervozita. Do 2. polčasu bohužiaľ už nemohla zasiahnuť doposiaľ aktívne hrajúca Emily a už bola pre nás veľmi citeľná aj absencia Zuzky, Kiky, Hanky a Barbi. Toto naopak otvorilo herný priestor pre ostatné hráčky. Napriek tomu musíme každú jednu sekundu v zápase využiť na individuálny a kolektívny progres. Nehovoriac o tom, že tých zápasov máme odohraných oproti iným družstvám omnoho menej a herná skúsenosť nám chýba asi zo všetkého najviac. Ak chceme niekedy patriť k tým najlepším družstvám, musíme sa s tými najlepšími porovnávať.

Je dôležité, aby družstvo pokračovalo v nastolenom tréningovom procese pretože pokroky sú vidieť každým dňom. Začneme to prenášať do hry a verím, že súperov budeme trápiť čoraz viac a viac. Zároveň musíme mať všetci stále na pamäti, že radosť z hry je veľmi podstatná no radosť prináša snaha a nám nikto nedá nič zadarmo.

Tréner: Martin Bosý

Asistent trénera: Michaela Sedláčková

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -