Braňo z Galanty si neplní svoju vyživovaciu povinnosť. Nevideli ste ho?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Urobiť si deti je tá ľahšia časť, postarať sa o ne je už oveľa ťažšie. Nezvláda to ani 49 ročný Braňo z Galanty.

Kriminalisti pátrajú po Branislavovi Baranovi, na ktorého vydal príkaz na zatknutie Okresný súd v Galante. Dôvodom bolo, že si dlhodobo neplní svoju vyživovaciu povinnosť.

Braňo je 175 cm vysoký, strednej postavy a má hnedé prešedivené vlasy. V súčasnosti by sa mohol pohybovať po meste Galanta.

Ak máte o hľadanom mužovi akékoľvek informácie, prípadne viete s kým a kde sa zdržiava, zavolajte nám na bezplatné policajné číslo 158, alebo nám napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

Za informácie vopred ďakujeme.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Jebat ano ale platit né,šak dám si gumu ked nescem decko,alebo skor vytáhnem né.dilino,pojdeš do base cecavs manke piču.na deti sa platit mosí.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -